Usad'ba Razumovskogo

  • 45 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna
  • 4 hosté
  • 3 postele

Umístěný ve čtvrti Primorsky v 25 minutách chůze od Přímořský bulvár, 45 m² apartmán Usad'ba Razumovskogo se může ubytovat až 4 hostů. Tento apartmán s výhledem na město zahrnuje 1 ložnic, 1 koupelen a kuchyni.

Ubytování se nachází 30 minut chůze od Městská zahrada. Apartmán je vzdálen asi 20 minut chůze od centra Oděsa. Pizzeria Papa Pizza je jen asi 550 metrů od apartmánu. Apartmán je asi 450 metrů od autobusové stanice Prokhorovska a 20 minut chůze od vlakového nádraží Odessa.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Usad'ba Razumovskogo Oděsa
City Lights Studio
Cena pouze pro mobilní zařízení

City Lights Studio

9.9
Skvělý 42 recenzí
18 m od ubytování
USD 58 USD 52
za noc
Cena pouze pro mobilní zařízení

"Перлина 17" Апартаменти З Видом На Море В Історичному Центрі Одеси

9.8
Skvělý 38 recenzí
531 m od ubytování
USD 43 USD 39
za noc
Odessa
Cena pouze pro mobilní zařízení

Odessa

578 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Odesa
    9 km

    Vlaková nádraží

    Odessa Train Station
    1,7 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Aktivity

    • Turistika

    Služby v ubytování

    • Bezpečnostní schránka
    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Expresní přihlášení / odhlášení
    • 24hodinová bezpečnost
    • Šatna se skříňkami
    • Směnárna
    • Turistické informace/ Prodej vstupenek
    • Nákupní služba
    • Obchodní služby

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětská herna

    Rekreace

    • Zahrada

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • Šatna
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma
    • Umývadlo

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Bankomat
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 19:00
    Odhlášení: do 11:00
    • Informace o přistýlkách
    • V pokoji nelze umístit přistýlku.
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Usad'ba Razumovskogo?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Usad'ba Razumovskogo patří Trh Pryvoz, což se nachází 20 minut chůze.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Usad'ba Razumovskogo apartmán?
      Noční pobyt v apartmán Usad'ba Razumovskogo apartmán bude stát 34 $.
    • ❓
      Jaké způsoby platby apartmán Usad'ba Razumovskogo akceptuje?
      Apartmán Usad'ba Razumovskogo akceptuje následující způsoby platby:
      • Mastercard
      • Visa
    • ❓
      Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Papa Pizza a Cafe Mishka Yaponchik, které se nacházejí jen asi 6 minut chůze.
    • ❓
      Jak velký je apartmán Usad'ba Razumovskogo?
      Apartmán Usad'ba Razumovskogo má 45 m².
    • ❓
      Má apartmán Usad'ba Razumovskogo pračku?
      Ano, pračka je v apartmán Usad'ba Razumovskogo k dispozici.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Odesa
    9 km

    Vlaková nádraží

    Odessa Train Station
    1,7 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Usad'ba Razumovskogo Oděsa

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít